Streszczenia

Pomoc dla tych, którzy mają problem, żeby odnaleźć się w opowiadaniu, a nie mają czasu czy też chęci do czytania poprzednich części. Jeśli nie znajdziecie tu odpowiedzi na swoje pytanie, pisać śmiało :)
Pełna wersja dostępna na : cherrycool33.blog.onet.pl


 Część  1
                Cherry to szalona siedemnastolatka żyjąca w małym miasteczku w Kanadzie. Ma bogatych rodziców, starszego brata Mike’a  i spory dom na obrzeżach miasta. Pewnego dnia, wracając z zakupów, parkiem w ciemną noc, zostaje staranowana przez tajemniczego chłopaka w kapturze i wdaję się z nim w sprzeczkę. W domu odkrywa, że chłopakiem z parku był słynny Justin Bieber, ulubieniec nastolatek, o którym istnieniu główna bohaterka nie miała bladego pojęcia.
                Na drugi dzień, idąc do szkoły, Cherry dowiaduję się, że Bieber będzie chodził z nią do szkoły. Niemal wszyscy uczniowie szkoły są tym zachwyceni, ona sama – niekoniecznie. Już na szkolnym parkingu gwiazdor o mało jej nie rozjeżdża, a ona ze złości wrzuca go w krzaki i ucieka do łazienki, gdzie pomocy udziela jej jedna z jej najlepszych przyjaciółek – Ellie. Druga, Abbie, dostała Bieber Fever i nie odstępuje piosenkarza na krok.
                Cherry i Justin od początku wstępują na wojenną ścieżkę. Z początku chłopak stara się naprawić relacje z brązowowłosą dziewczyną, jednak ta nie daje mu szansy, a on sam, co rusz jej podpada. A to rzuca się na nią w limuzynie, a to próbuje ją pocałować po pijaku na bankiecie.  Innym razem dyrektor karze dziewczynie udzielać Bieberowi korepetycji, a przez to pewnego dnia zostają uwięzieni w szkole na noc, podczas której szatyn spisuje od Cherry zadanie domowe.  Dziewczyna ma przez to kłopoty, dlatego po raz kolejny powtarza, że nienawidzi „tej rozpieszczonej gwiazdki”.
                Panna Bludworth nie raz ląduje przez Justina u dyrektora. Nie jest mu jednak dłużna.  Wrabia go w opiekę nad szalonymi dziećmi, a sama idzie na randkę z jego przyjacielem – Christianem.  Dochodzi do kolejnej kłótni, ale dzięki temu Cherry zbliża się do Chrisa. Ich „romans” nie trwa długo, bo dziewczyna wyjeżdża na szkolną wycieczkę do Włoch, gdzie za karę musi mieć pokój z Bieberem, a także prowadzić z nim aerobik i zajęcia taneczne.
                Przez tydzień wycieczki relacje głównych bohaterów zmieniają się setki razy. Większość czasu spędzili na kłótniach i awanturach, szatyn nawet raz usiłował się dobrać do Cherry. W końcu jednak dochodzi między nimi do krótkotrwałego rozejmu i Justin zabiera swoją współlokatorkę na swój własny koncert. Innego dnia występują razem przed wszystkimi mieszkańcami hotelu, a później, uciekając z pożegnalnego ogniska, zaczynają się całować. To nie ich pierwszy raz, gdyż wcześniej zdarzyło się to na jednej z prób tanecznych. Ogółem mówiąc  wszystko co jest między nimi jest tak skomplikowane, że sami nie wiedzą co czują ani tym bardziej co mają robić.
                Po powrocie, Justin i Cherry niemal się zaprzyjaźniają. Któregoś weekendu dziewczyna zaprasza go, jego przyjaciół, a także Abbie i Ellie do siebie na maraton filmowy. Oglądanie horrorów szybko im się jednak nudzi i postanawiają urządzić imprezę. Przybywa mnóstwo obcych osób i robi się spore zamieszanie. Wszyscy są kompletnie pijani, a Bludworth nie jest w stanie nad tym zapanować. Przyłapała Justina w łóżku z jakąś dziewczyną, a także Chrisa całującego się z szkolnym plastikiem. Cherry zamyka się z Abbie w swoim pokoju i rozmawiają o uczuciach do Biebera. On sam to wszystko podsłuchuje, jednak nie dowiaduje się niczego konkretnego. Wygania wszystkich nieznajomych, trochę sprząta i idzie do łóżka z kolejną, nieznajomą  dziewczyną.
                Nad ranem rozpętuję się istny horror. Wyszło na jaw, że jedną  z dziewczyn, z którą przespał się Justin jest Ellie – dosypano jej prochy do drinka i straciła nad sobą panowanie. Cherry w napadzie furii i rozpaczy atakuje gwiazdora, a także jego kolejną kochankę.  Dochodzi do bójki, w której wygrywa główna bohaterka. Zostaje odciągnięta od swojej ofiary przez kolegów Biebera, a jego samego wraz z poszkodowaną, wyrzuca z domu. Przeprasza pozostałych i ucieka do ogrodu, gdzie z pomocną radą przychodzi jej Caitlin -  siostra Christiana.
                Tydzień później Cherry zaciąga Ellie do lekarza – ciągle dzieją się z nią niepokojące rzeczy. Okazuję się, że czarnowłosa jest w ciąży. Zabrania informować o tym kogokolwiek, a już szczególnie ojca nienarodzonego dziecka. Nie musi się martwić o reakcje rodziców, gdyż jej matka od dawna nie żyje, a ojciec służy w armii i od ponad roku przebywa po za krajem. 
                Bludworth postanawia porozmawiać z Bieberem. Informuję go, że nie chce się z nim więcej kłócić, ale prosi go o to, by po zakończeniu roku szkolnego, wyjechał z miasta i nigdy tu nie wracał. Justin, mimo szoku i rozczarowania, przystaję na tą propozycje. Niedługo po tym znajduję nastolatkę w parku, omdlałą po stłuczce w skate parku. Zabiera ją do siebie na noc. Na drugi dzień, po próbie ucieczki przez Cherry, która sądzi, że została porwana i drobnej sprzeczce, udają się na zakończenie roku. Justin zostaje pocałowany przez tą samą dziewczynę, z którą całował się Chris na imprezie. Krzyczy na nią, a następnie kłóci się z Cherry. Koniec końców odwozi ją jednak do domu i są to ostatnie przyjemne chwile w ich znajomości przed „rozstaniem”. Po rozmowie, wspólnym śpiewaniu, a także pocałunku na pożegnanie, bohaterowie rozchodzą się do swoich domów.
                Nie jest to jednak przełomowa chwila w tym dniu. Rodzice wezwali ją i jej brata na rozmowę. Dzieci dowiadują się, że ich rodzina przeprowadza się do Los Angeles, a oni sami nie mają wyboru.  Cherry wywołuje kolejną awanturę, jednak nic jej to nie dało. Gdy idzie spać, jej rodzicielka pozbywa się Mike’a, a na drugi dzień zmusza dziewczynę do wyjazdu z ukochanego miasta.  Jedyne co udaję jej się zrobić przed wyjazdem to rozmowa z Christianem, który obiecuje, że nie straci z nią kontaktu. 

Część 2 - Już wkrótce...

5 komentarzy:

 1. Fajny pomysł z tymi streszczeniami. Aż sama się pokusiłam i przeczytałam :)Patiiiii

  OdpowiedzUsuń
 2. oo .. zajefajne to xd. ja właśnie skończyłam czytać twojego bloga i teraz te streszczenie i tak wgl to czekam na 3 część :* pozdrawiam i od tej pory postaram się czytać na bieżąco ;> ~brutal girl

  OdpowiedzUsuń
 3. gdzie można znaleźc pierwszą część Twojego bloga? nie mogę znaleźć.. ;d :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz, że dopiero teraz: cherrycool33.blog.onet.pl Tu są wszystkie rozdziały, ale nie wiem jak to teraz wygląda, bo onet się zmienia, a ja tam już nie wchodzę ;)

   Usuń
 4. dziękuje bardzo za link:* nic nie szkodzi ;)

  OdpowiedzUsuń